štvrtok 20. októbra 2011

Yves Rocher - Pure system

Pri kúpe balzamu na pery Bio Lip Balm (o ktorom píšem tu a doplnila som článok a jeden nový poznatok :-) http://heidi-o-kozmetike.blogspot.com/2011/10/yves-rocher-bio-lip-balm-prve-dojmy.html ) bol pri pokladni letáčik s informáciami o novinke Pure system a k tomu bola vzorka čistiaceho gélu.


Gél má jemnú, sviežu vôňu. Má v sebe peelingové čiastočky, ktoré sú jemné, takže verím tomu, čo píšu, že je to vhodné na každodenné použitie, nie ako klasický, drsnejší peeling 1-2x týždenne.
Na ich stránke sa píše následné --> Vďaka exfoliačným čiastočkám: znižuje výskyt kožného mazu, hĺbkovo čistí póry a eliminuje výskyt čiernych bodiek, predchádza znovuobjaveniu vyrážok a čiernych bodiek. Jeho +: Zloženie neobsahuje mydlo, a preto nevysušuje pokožku.
A čo ja nato? S poslednou vetou určite súhlasím, pri prvom použití som naozaj čakala, že pleť bude po použití napjatá, vysušená, "stiahnutá z kože"...ale vôbec sa nič také nestalo. Pleť bola veľmi jemná.
Hĺboko čistí póry - no, ak to má byť to, že póry sa dajú ľahko vyčistiť (vytlačiť:-D) tak áno, to je pravda. K čiernym bodkám a znovuobjaveniu vyrážok nemám čo napísať, keďže to používam veľmi krátko.
Veľké + ale je, že gélu treba naozaj máličko, raz sa mi podarilo dať si ho príliš a zrniečka som mala všade :-)
Celkovo mi bol tento gél veľmi sympatický, úplny opak toho predtým (oriflame, kuk nižšie), takže výsledok toho je, že som si kúpila veľké balenie.
Skúste si vypýtať v Yves Rocher vzorku, vydrží Vám veľmi dlho a zistíte, či také niečo Vám sedí, alebo nie. A zriadila som si zákaznícku kartu, už mám ďalšie vzorky :-)))

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára